Obchodní podmínky

 

Všeobecné obchodní a záruční podmínky pro nákupní centrum Železářství Švarcová-Švarc spol.s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 • Dodávky jsou uskutečňovány firmou Švarcová-Švarc spol.s.r.o. na základě těchto prodejních a dodacích podmínek.Tyto podmínky platí nejpozději okamžikem převzetí závazné objednávky
 • Odchylky od těchto prodejních a dodacích podmínek platí jen tehdy, jsou-li námi písemně potvrzeny.
 • Nabídky firmy Švarcová-Švarc spol.s.r.o.jsou volné a nezávazné.Právo na chyby a omyly vyhrazeno.Všechny objednávky a prohlášení jsou právoplatné po písemném, e-mailovém, nebo faxovém potvrzení firmouŠvarcová-Švarc spol.s.r.o. Totéž platí pro změny, doplňující a vedlejší ujednání.
 • Tyto prodejní a dodací podmínky jsou nedílnou součástí Vámi zaslané objednávky.
 • Objednávka zboží je po doručení potvrzena, nebo v případě vyprodání zásob odmítnuta, nebo odeslán jiný návrh..
 • Prodejní cenou se rozumí cena zboží s DPH pro koncového zákazníka z ceníku Švarcová-Švarc spol.s.r.o.  platného v době objednávky.Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.U objednávek do 5000 CZK  a hmotnosti do 30 kg k ceně zboží prodávající účtuje náklady na dopravu I00.00 - 180,00  CZK  podle způsobu dopavy.Nad 30 kg dopravné 250 CZK.Dopravné na Slovensko 490,00 CZK
 • Platba se provádí na dobírku při převzetí zboží, nebo převodem na účet proti zaslané zálohové faktuře,nebo při osobním odběru na prodejně hotově!
 • Dodací lhůta je zpravidla 2-5,nejdéle však 12 pracovních dnů po potvrzení závazné objednávky, při platbě převodem 12 dnů po připsání platby na účet prodávajícího.
 • Zásilka se uskuteční ze skladu Švarcová-Švarc spol.s.r.o.. Prodávající volí dopravce dle hmotnosti a povahy zásilky.
 • Za den dodání zboží je považován ten den, kdy bylo zboží prodávajícím předáno prvnímu přepravci k přepravě pro kupujícího, nebo den, kdy kupující zboží osobně převzal od prodávajícího.
 • Pokud kupující při přebírání zjistí poškození zásilky, může převzetí odmítnout , nebo převzít s výhradou. Vždy však je nutno  s předávajícím řidičem udělat zápis do protokolu dopravce. Pokud kupující zjistí poškození zásilky až po rozbalení, je nutno  uchovat obal zásilky a uvědomit neprodleně prodávajícího.Další postup dle obchodních podmínek dopravcehttp://www.ppl.cz/obchodni_podminky.asp
 • Délka záruční doby je stanovena zákonem.Pokud výrobce poskytuje záruku delší,než zákon ukládá,je kupující a této skutečnosti i o případných podmínkách prodloužené záruky informovám v záručním listě.Záruční doba na zboží počíná běžet dnem předání zboží kupujícímu.Kupující má právo  vrátit zboží prodávajícímu ve lhůtě 5 dnů od dodání zboží. Zboží musí být v originálním obalu a nesmí jevit známky opotřebení používáním.Dopravní náklady při vrácení zboží snáší ze svého kupující. Právo na vrácení zboží nelze uplatnit po osobním převzetí zákazníkem na výdejním místě Švarcová-Švarc spol.s.r.o..
 • Reklamace vyřizujeme firmám v souladu s obchodním zákoníkem,konečným spotřebitelům v souladu s občanským zákoníkem, včetně možnosti uplatnění rozporu s kupní smlouvou dle příslušného ustanovení občanského zákoníku.Kupujícímu nepřísluší práva se zárukami, jestliže nebyly dodrženy obvyklé způsoby užití výrobků, případně pokyny záručního listu a návodu k obsluze,nebo byly na výrobku provedeny úpravy či zásahy, nebo došlo k poškození výrobku hrubou nedbalostí, nebo nešetrným zacházením.

Nabídka